ОПУБЛІКОВАНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ № 1/1-2021 "ЗАГАЛЬНА НАВКОЛОЗЕМНА КОСМІЧНА ОБСТАНОВКА СТАНОМ НА 01.01.2021 РОКУ"

Бюлетень розроблений за матеріалами відкритих джерел фахівцями навчально- наукового центру космічних технологій поліського національного університету і центру космічних спостережень національного центру управління та випробувань космічних засобів.

Інформаційно-аналітичний бюлетень має на меті розповсюдження конкретних системних знань у сфері космічної ситуаційної обізнаності і призначений для посадових осіб і фахівців органів державного та військового управління, військового командування, інших складових сектору безпеки та оборони україни, установ та організацій державного космічного агентства україни, наукових, науково-педагогічних та інших працівників.

Інформаційно-аналітичний бюлетень розробили: Випорханюк Д. М., Ковбасюк С. В., доктор технічних наук, старший науковий співробітник, Мамрай С.А.