РЕКТОР ПОЛІСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ СТАВ НОВИМ ПРЕЗИДЕНТОМ РЕГІОНАЛЬНОГО ІННОВАЦІЙНО-КОСМІЧНОГО КЛАСТЕРА «ПОЛІССЯ»

З нагоди 70-ої річниці з дня народження першого космонавта незалежної України, який побував на навколоземній орбіті, Героя України Леоніда Каденюка, 28 січня відбулася низка заходів, у яких взяли участь ректор Поліського національного університету Олег Скидан та проректор з виховної роботи Іван Мартинчук.

Зокрема, на Байковому кладовищі, що у Києві, відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника легендарного космонавта, а у приміщенні Державного космічного агентства України – зустріч членів регіонального інноваційно-космічного кластера «Полісся». До слова, угоду про його створення було підписано у Житомирі 12 січня 2020 року.

Учасники зустрічі обговорили результати реалізації минулорічних проєктів та окреслили напрямки роботи на 2021 рік. Однією з ключових подій цього дня стало обрання нового Президента регіонального інноваційно-космічного кластера «Полісся». Ним став ректор Поліського національного університету Олег Скидан.

«Дякую за довіру. Наш кластер унікальний і дієвий, бо кожна сторона відповідає за свій сегмент і доповнює одна одну. Нам вдалося об’єднати представників влади, космічної галузі, освітян, науковців, військових, які спільно працюють над розвитком сучасних космічних, геоінформаційних систем і технологій для вирішення завдань інформаційної, продовольчої, економічної та екологічної безпеки; реалізації історико-культурних та туристичних проєктів; якісної підготовки фахівців та проведення наукових досліджень», – сказав Олег Скидан.

Пресслужба Поліського національного університету.
Image
Image
Image

Навчально-науковий центр космічних технологій

Поліського національного університету,

10008, м. Житомир,

бульвар Старий, 7.

space.center.zt@gmail.com

 

ЦЕНТР КОСМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ