ОПУБЛІКОВАНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ № 2/1-2021 “Орбітальні угруповання діючих космічних апаратів космічних систем Російської Федерації станом на 01.01.2021 року”

з ДОДАТКОМ ДО ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОГО БЮЛЕТЕНЯ № 2/1Д-2021 “Склад і чисельність орбітальних угруповань, орбітальні параметри діючих космічних апаратів Російської Федерації станом на 01.01.2021 року”.

Бюлетень розроблений за матеріалами відкритих джерел фахівцями Центру космічних технологій Поліського національного університету і Центру космічних спостережень Національного центру управління та випробувань космічних засобів.

Інформаційно-аналітичний бюлетень має на меті розповсюдження конкретних системних знань у сфері космічної ситуаційної обізнаності і призначений для посадових осіб і фахівців органів державного та військового управління, військового командування, інших складових сектору безпеки та оборони України, установ та організацій Державного космічного агентства України, наукових, науково-педагогічних та інших працівників.

ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ № 2/1-2021
ДОДАТOК ДО ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОГО БЮЛЕТЕНЯ № 2/1Д-2021