12 СІЧНЯ У ЖИТОМИРІ РОЗПОЧАЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ 114-ОЇ РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ СЕРГІЯ ПАВЛОВИЧА КОРОЛЬОВА.

Зранку відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника геніальному конструктору. У заході взяли участь ректор Поліського національного університету Олег Скидан та проректор Іван Мартинчук.

Варто нагадати, що цього ж дня у 2020 році, об'єднавшись із органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, закладами освіти, науки і культури, громадськими організаціями та підприємствами, ми створили Регіональний інноваційно-космічний кластер «Полісся».

Мета – спільна діяльність у сферах розвитку сучасних космічних та геоінформаційних систем і технологій для вирішення завдань продовольчої, екологічної, фінансово-економічної, енергетичної та інформаційної безпеки регіону і держави, управління регіональним розвитком; реалізації історико-культурних та туристичних проєктів; якіснапідготовка відповідних фахівців та проведення наукових досліджень у визначених сферах.

Пресслужба, Поліського національного університету.
pol2.jpg
spk1_2.jpeg